Rastaborg från päronträdgården

Kontakta oss

KILMANINSTITUTET
Rastaborgsvägen 12
SE 178 90 EKERÖ
Sweden
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com
Orgnr:  556867-9657
Karta:  Se karta >>

Våra terapeuter:

Ulf Kilman
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com

Marju Nylund
Tel:  08-649 40 20
E-post: marju@kilmanhealth.com

Cathrine Hallmans
Tel:  08-649 40 20
E-post: cathrine@kilmanhealth.com

Angelica Weinmark
Tel:  08-649 40 20
E-post: angelica@kilmanhealth.com

Kevin Jågas Hansson
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com

 

Vägbeskrivning

Kommunalt: Tunnelbana till Brommaplan, Buss 311 eller 312 mot Adelsö till hållplats Rastaborg.
Bil: Norrifrån – Kör mot Ekerö, Adelsö (mot Drottningholm vid Brommaplan), Söderifrån – Tag bilfärja till Ekerö från Slagsta (söder om Kungens Kurva). Ute på Ekerö kör mot Adelsö på Ekerövägen passera avfarten mot Skytteholm och Mälarö Golf och kör ytterligare ca 1200m och sväng höger vid Kilmaninstitut- och Rastaborgsskylten. Du kommer då in på Rastaborgsvägen och vi håller till i flygelbyggnaden på Rastaborgs Slott.
 
Välkommen!
 

Övernattning:

Rastaborg – lägenhet: https://www.airbnb.se/rooms/35088795?source_impression_id=p3_1561970364_HacYahBnzkqTrUWc

Mälarö hotell, Ekerö:  https://malarohotell.se/

Hotell:

First Hotels, Brommaplan – (Enklast, nära T-bana och buss):
https://www.firsthotels.se/hotell/sverige/stockholm/first-hotel-brommaplan/                 Pris 500-1500

Ulfsunda slott, Bromma-Ulvsunda – (Modern slottsmiljö)
https://www.ulfsundaslott.se/  Pris ca 1500-2000kr

Åkeshofs slott, Bromma – (Charmig slottsmiljö)
https://www.akeshofsslott.se/  Pris 700-1800kr

Kontakta oss

Kontakta en terapeut nära dig

Stockholmsområdet

KILMANINSTITUTET
Tel:  08-649 40 20
E-mail: info@kilmanhealth.com

Behandlingsteam Pernilla Carrier
www.pernillacarrier.se
Tel. 08-6634150
E-mail: pernilla@pernillacarrier.se

Agneta Larsson
conscious-now.se
Tel. 073 321 19 55
E-mail: agneta@conscious-now.se

Christoffer Lindberg
Tel. 070-759 07 51
www.friskovision.se
Åkersberga

Liselott Davidsson
Tandvård och Hälsorum Tyresö
Tel. 08-94 52 60 
E-mail: info@farstapraktiken.se
Tyresö

www.4stepsahead.se
Marita, Stefan & Madelaine Lind
Tel: 070 890 46 95
E-mail: info@4stepsahead.se
Järfälla

Malin Brodén
uinbalance.se
Tel. 070 759 26 64
E-mail: malin.kinesiologi@gmail.com
Saltsjö-Boo

Tone Lyche
handson-kroppsterapi.se
Tel: 073 407 4344
E-mail: tone@handson-kroppsterapi.se
Globen och Sorunda

Hälsohemmet
Angelica Weinmark
Tel. 0706571697
E-mail: angelica@halsohemmet.com
www.halsohemmet.com
Nykvarn/Järna

Södertälje/Göteborg/Västerås
Anette och Jonas Strandemo
Forma Ditt Liv Strandemo AB
www.Formadittliv.com
Tel. 072 572 32 52 och 072 572 32 66
E-mail: info@formadittliv.com

Skokloster
Christina Rindsjö
www.christinarindsjo.com

Uppsala
Cecilia Isakson
www.urbanpaleocenter.se 
E-mail: info@urbanpaleocenter.se

Gävle
Stina Garp 
www.stinagarp.se
Tel. 076 846 05 05
E-mail: info@stinagarp.se

Falun
Jon Åslund
www.youpheal.com
E-mail: info@youpheal.com

Mora/Sälen
REHUMAN AB
www.rehuman.se
E-mail: info@rehuman.se
Tel. 076 009 98 79

Umeå
Kikki Lundberg
osteopatiumea.se
Tel. 070 395 65 77
E-mail: kikki@osteopatiumea.se

Kalix och Piteå
Ulrika Haglund
www.qihealth.se
Tel. 072 575 22 22
E-mail: Ulrika@qihealth.se

Kramfors
Patrik Hammarström
helhetsbehandling.nu
Tel. 070 296 38 16
E-mail: patrik@helhetsbehandling.nu

Borås och Spanien (ca 3 mil norr om Malaga)
Linda Söderlund
Tel. 073 370 77 39
E-mail: linda@caversus.se
www.caversus.se

Vadstena
Ulrika Säljeby
Tel. 070 727 41 20
E-mail: ulrika@saljeby.se
www.yogaro.se