Kontakta oss

KILMAN HEALTH
Bryggavägen 127
SE 178 31 EKERÖ
Sweden
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com
Orgnr: 559312-7656
Karta:  Se karta >>
 

Våra terapeuter:

Ulf Kilman
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com

Cathrine Hallmans
Tel:  08-649 40 20
E-post: cathrine@kilmanhealth.com

Angelica Weinmark
Tel:  08-649 40 20
E-post: angelica@kilmanhealth.com

Kevin Jågas Hansson
Tel:  08-649 40 20
E-post: info@kilmanhealth.com

 

Vägbeskrivning Bryggavägen 127

Kommunalt: Tunnelbana till Brommaplan, valfri buss till tappström (Ekerö centrum), buss 303 från Ekerö centrum till hållplats Brygga industri. Promenera 250 meter i bussens färdriktning.
Bil: Norrifrån – Kör mot Ekerö Centrum, (mot Drottningholm vid Brommaplan), sväng av mot Ekerö centrum och passera, följ Bryggavägen ca 2 km mot Jungfrusund. Kilman Health ligger i det sista stora huset på vänster sida.
Söderifrån – Tag bilfärja till Ekerö från Slagsta (söder om Kungens Kurva). Följ Bryggavägen mot Ekebyhovsbacken, Kilman Health ligger i det första stora huset på höger sida ca 250 meter efter Ekebyhovsbacken.
Välkommen!

 

Övernattning:

Mälarö hotell, Ekerö:  https://malarohotell.se/

Hotell:

First Hotels, Brommaplan – (Enklast, nära T-bana och buss):
https://www.firsthotels.se/hotell/sverige/stockholm/first-hotel-brommaplan/                 Pris 500-1500

Ulfsunda slott, Bromma-Ulvsunda – (Modern slottsmiljö)
https://www.ulfsundaslott.se/  Pris ca 1500-2000kr

Åkeshofs slott, Bromma – (Charmig slottsmiljö)
https://www.akeshofsslott.se/  Pris 700-1800kr

Kontakta oss

Kontakta en terapeut nära dig

Stockholmsområdet

KILMANINSTITUTET
Tel:  08-649 40 20
E-mail: info@kilmanhealth.com

Behandlingsteam Pernilla Carrier
www.pernillacarrier.se
Tel. 08-6634150
E-mail: pernilla@pernillacarrier.se

Agneta Larsson
conscious-now.se
Tel. 073 321 19 55
E-mail: agneta@conscious-now.se

Christoffer Lindberg
Tel. 070-759 07 51
www.friskovision.se
Åkersberga

Liselott Davidsson
Tandvård och Hälsorum Tyresö
Tel. 08-94 52 60 
E-mail: info@farstapraktiken.se
Tyresö

www.4stepsahead.se
Marita, Stefan & Madelaine Lind
Tel: 070 890 46 95
E-mail: info@4stepsahead.se
Järfälla

Malin Brodén
uinbalance.se
Tel. 070 759 26 64
E-mail: malin.kinesiologi@gmail.com
Saltsjö-Boo

Tone Lyche
handson-kroppsterapi.se
Tel: 073 407 4344
E-mail: tone@handson-kroppsterapi.se
Globen och Sorunda

Hälsohemmet
Angelica Weinmark
Tel. 0706571697
E-mail: angelica@halsohemmet.com
www.halsohemmet.com
Nykvarn/Järna

Södertälje/Göteborg/Västerås
Anette och Jonas Strandemo
Forma Ditt Liv Strandemo AB
www.Formadittliv.com
Tel. 072 572 32 52 och 072 572 32 66
E-mail: info@formadittliv.com

Skokloster
Christina Rindsjö
Christina Rindsjö
www.christinarindsjo.com
Tel. 070 663 22 33

Uppsala
Cecilia Isakson
www.urbanpaleocenter.se 
E-mail: info@urbanpaleocenter.se

Bålsa och Långbo/Alfta i Hälsingland
Ann-Sofie Lindgren
www.annsofaur.se
Tel. 073 040 10 28
E-mail: annsofaur@gmail.com

Helsingborg
ObstacleTraining 
Konstantin Avramidis
www.obstacletraining.se 
E-mail: konstantin@obstacletraining.se 

Gävle
Stina Garp 
www.stinagarp.se
Tel. 076 846 05 05
E-mail: info@stinagarp.se

Falun
Jon Åslund
www.youpheal.com
E-mail: info@youpheal.com

Mora/Sälen
REHUMAN AB
www.rehuman.se
E-mail: info@rehuman.se
Tel. 076 009 98 79

Umeå
Kikki Lundberg
osteopatiumea.se
Tel. 070 395 65 77
E-mail: kikki@osteopatiumea.se

Kalix och Karlstad
Ulrika Haglund
www.qihealth.se
Tel. 072 575 22 22
E-mail: Ulrika@qihealth.se

Kramfors
Patrik Hammarström
helhetsbehandling.nu
Tel. 070 296 38 16
E-mail: patrik@helhetsbehandling.nu

Borås och Spanien (ca 3 mil norr om Malaga)
Linda Söderlund
Tel. 073 370 77 39
E-mail: linda@caversus.se
www.caversus.se

Vadstena
Ulrika Säljeby
Tel. 070 727 41 20
E-mail: ulrika@saljeby.se
www.yogaro.se